Започнаха репетициите на премиерата „Любов и други бедствия… в офиса“ Казанлъшките театрали вече започнаха репетиции за новия си премиерен спектакъл „Любов и други бедствия… в офиса“. Романтичната комедия от Емил Брагински и Елдар Рязанов ще бъде режисиран от Надя Асенова, която е един от най-известните театрални дейци в момента у нас. Премиерата на спектакъла ще бъде на 26 март, от 19 часа, която казанлъчани и гостите на града могат да видят в рамките на тазгодишните Чудомирови празници.
Сценографията и костюмите са дело на Кънчо Касабов, музиката – на Лия Иванова. Плакатът е изработен от Денислав Стоянов. В ролите участват: Анелия Мангърова, Милен Вангелов, Тодор Беров, Беатрис Благоева, Мина Стойчева, Светлана Бургазова.
Сюжетът разказва история за любовта, която не търсиш, не си пожелавал, но тя те връхлита. Като неканен гост, който решава да остане и започва да пренарежда всичко в теб. „Бедствие“, което те кара да правиш неща, които иначе не би направил. Да бъдеш дързък и плах, да падаш и да летиш, но и да се изпълваш с надежда. Такава е тя – Нейно Величество Любовта и може да те връхлети навсякъде… дори и в офиса. Така че, бъдете нащрек, не знаете какво Ви чака зад ъгъла или до кафемашината в офиса.
Заповядайте на този забавен, пречистващ и много човешки спектакъл. Ще си отнесете нещо хубаво у дома, канят казанлъшките театрали.
Билети за премиерата могат да бъдат закупени от касата на Културно-информационен център гр. Казанлък на ул. ,,Искра" №4 или от платформата entase: https://entase.to/u81. Цена на билета е 20 лева.