
Община Казанлък обяви конкурси за директори на Исторически музей „Искра“ и на Посетителския център на Музея на фотографията и съвременните визуални изкуства.
Информацията е от Пресцентъра на Община Казанлък.
Кандидатите за директор на ИМ "Искра" трябва да са с висше образование, магистърски степени в професионално направление- „История и археология“ и „Социология, антропология и науки за културата“, както и да имат професионален опит по специалността от поне 3 години.
Също с магистърска степен, но в направления "Фотография“, „Графичен и инженерен дизайн”, „Индустриално инженерство“, „Публична администрация“, „Стопанско управление“ трябва да са кандидатите за дирекотр на Музея на фотографията и съвременните визуални изкуства. Минимумът професионален опит по специалността и за тях е от 3 години.
Подробните изисквания и условия за кандидатстване на двете длъжности са описани в раздел „Обяви и съобщения“ – Кариери : https://www.kazanlak.bg/cat-258.html на интернет страницата на Общината.
Кандидатите трябва да подадат документи в Община Казанлък, ул.“Розова долина“ №6, Център за информация и услуги на гражданите, Гише №2- „Деловодство“, всеки работен ден от 09.00ч. до 17.00ч. Телефон за информация: 0431/98222
Крайният срок за участие в конкурсите е 21 август, 2017 г.
На практика днес е и крайният срок за кандидадите за директори на 3 общински градини, обявени на конкурс от преди месец. Търсят се директори на забавачниците "Звънче", Здравец" и "Юрий Гагарин".
0 коментара
Все още няма коментари към публикацията. Бъдете първи и споделете Вашето мнение!